Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

009Шановні жителі Старовижівщини!

2016 рік вже поринає у нашу пам'ять і стає фрагментом минулого. Для нашої країни  рік, що минає, був роком випробувань, труднощів та важливих змін. Це був нелегкий рік втрат і здобутків, розчарувань і віри в наше майбутнє. Ми відчули, що таке перемога і що таке поразка. Загартувались в боях і об’єднались навколо спільної мети - побудови сильної, багатої та незалежної України.

Щиро дякуємо усім жителям нашого краю, які працюють на авторитет рідного району в різних сферах життя, бо саме завдяки зусиллям кожного складався певний результат нашої спільної з вами роботи.  Ми пишаємося вами, шановні земляки, і віримо -  об’єднавшись нам вдасться зробити багато ще добрих справ, в основу яких завжди будуть покладені інтереси нашої держави та українського народу.

Зараз ми стоїмо на шляху складних економічних та соціальних перетворень, реформування місцевого самоврядування. Віримо, що зміни, які відбуваються в Україні і в нашому районі зокрема, дадуть бажаний результат.

На порозі 2017 рік. Сподіваємося, що Новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе мир, благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість та працьовитість стануть гарантією того, що ми достойно подолаємо всі труднощі. Будьмо єдиними в помислах і ділах, бережімо, підтримуймо суспільну злагоду та гармонію.

Дорогі земляки! Давайте разом відкриємо першу сторінку календаря 2017 року й побажаємо один одному миру і злагоди, терпіння і добра.

Нехай у Новому році святкова зірка осяє кожну вашу оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Бажаємо, щоб новорічні свята були радісними і сповненими приємних вражень, а прийдешній рік став щасливим і успішним для кожного з нас.

Щедрої вам колядки, смачної куті і веселих різдвяних свят!

        

     З найкращими побажаннями

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

                     Анатолій Бринчук                                           Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт