Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1439810269 105132206

Інспекція Держенергонагляду у Волинській області у 2017 році проводитиме моніторинги технічного стану та організації експлуатації електричних господарств, систем теплопостачання і теплоспоживання підприємств, установ, організацій за їх заявками.

Відповідно до Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» до 31 грудня 2017 року встановлено мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності.

Окрім того, питання надійної, безаварійної і безпечної роботи енергетичного устаткування теплових та електричних господарств підприємств, установ, організацій (теплопостачальні організації, заклади лікування, освіти, дошкільні навчальні заклади, житлові будинки тощо) є надзвичайно важливим при проходженні осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Відтак, інспекція Держенергонагляду у Волинській області у 2017 році проводить моніторинги технічного стану та організації експлуатації електричних господарств, систем теплопостачання і теплоспоживання підприємств, установ, організацій за їх заявками. Заявки щодо проведення моніторингів необхідно направити на номер факсу: (0332) 255008, або на електронну адресу: //voladm.gov.ua/inspekciya-derzhenergonaglyadu-provede-perevirku-energetichnogo-gospodarstva/Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За результатами моніторингів керівникам підприємств, установ, організацій інспекцією будуть надані інформаційні довідки з рекомендаціями щодо приведення технічного стану енергетичного устаткування та організації їх експлуатації до вимог нормативно-технічних документів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт