Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09049

18 січня в районному секторі УДСНС України підбили підсумки роботи підрозділу за 2016 рік та визначили основні завдання на 2017 рік.

Начальник районного сектору Андрій Бурда у своїй доповіді проаналізував роботу особового складу в 2016 році, детально зупинився на проблемних питаннях і здобутках, а також відзначив, що територіальний підрозділ працював злагоджено і виконав усі заплановані на 2016 рік завдання.

 

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Вадим Люклянчук у своєму виступі зазначив, що в 2016 році для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру з районного бюджету для поповнення матеріального резерву було придбано дизель-генераторну установку, бензопилу та пожежні рукави. Для ліквідації пожеж на торфовищах, що мали місце впродовж літнього періоду в районі, були виділені паливно-мастильні матеріали.

Із заключним словом виступив перший заступник начальника управління ДСНС України у Волинській області Ростислав Демчук, який відзначив, що враховуючи минулорічні показники, Старовижівський підрозділ є одним із найкращих в області. Подякував районному керівництву та особовому складу підрозділу за плідну роботу, пообіцяв оновлення автотранспортного парку та підняття заробітної плати працівникам, яка з січня 2017 року має складати не менше 5 тис.грн.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт