Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

thumb zoom 645x330 15c6

Шановні мешканці району!
Щиро вітаємо вас з нагоди величного державного свята – Дня Соборності України!
Саме цього дня 98 років тому було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так, плекаючи заповітні мрії та опираючись на широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об’єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава.
Виголошення ідеї соборності стало могутнім проявом творчої енергії українців, їх прагненням до національної та територіальної єдності.
Сьогодні ця ідея залишається актуальною для України. Адже ще ніколи в новітній історії нашої держави це свято не було наповнене таким трагічним і водночас героїчним змістом. У ці дні українські захисники, найкращі сини та доньки, ціною власного життя відстоюють на передовій соборність України.
Нині ми як ніколи відчуваємо потребу в єдності духу, аби перемогти зовнішнього ворога, навести лад у державі та бути господарями на власній землі.
Переконані, що спільними зусиллями наш народ подолає будь-які труднощі і зможе побудувати таку країну, якою пишатимуться нащадки.
Бажаємо вам, шановні земляки, щастя і здоров’я, добробуту і злагоди, миру та спокою. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної Батьківщини.
Слава Україні!
 
           З повагою
Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради
                     Анатолій Бринчук                                          Юрій Кудацький

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт