Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

12 січня 2017р.

12.01

 

      Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою належної підготовки до відзначення в районі Дня Соборності України сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Петра Філюка за участі зацікавлених керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася робоча нарада.

Звертаючись до присутніх, Петро Федорович наголосив: «День Соборності — свято єдності України. Це свято сьогодні набрало особливого значення для нас. Саме тому ми повинні з гідністю відзначити дане свято під гаслом патріотичності, єдності та незалежності українського суспільства».

Учасниками наради обговорено План заходів із відзначення свята, серед яких проведення 20 січня в центральній районній бібліотеці засідання «круглого столу» за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадськості районного центру.

Планом заходів також передбачено організацію читацьких конференцій, відкритих уроків, виховних годин, літературно-історичних конкурсів та вікторин, присвячених історії української державності в навчальних закладах району; книжкових виставок, оглядів літератури, зустрічей з читачами у бібліотечних установах району, тощо.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт