Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1DSC09074

24 січня в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА, Людмили Хомич проведено засідання районної робочої групи з питань координації роботи у сфері поводження з відходами виробництва і споживання. На засідання запрошені голови сільських рад. Розглядалось питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ та перспективи роздільного збирання побутових відходів.

 

В районі функціонує один полігон, який знаходиться на території Старовижівської селищної ради, та 12 паспортизованих сміттєзвалищ населених пунктів. В інших селах існує проблема по паспортизації місць видалення відходів.

Як відзначила Людмила Хомич, що в населених пунктах району спостерігається масове вивезення та захоронення побутових відходів за межі сільської ради, що зумовлює наявність стихійних сміттєзвалищ і автоматично означає великі витрати. Тому потрібна програма та заходи, які дозволять контролювати ці процеси.

Поставлено завдання сільським головам запобігти створенню несанкціонованим сміттєзвалищам, визначити земельні ділянки та виготовити паспорти на місця видалення відходів. Управлінню інвестицій та регіонального розвитку проаналізувати існуючу систему поводження з твердими побутовими відходами та вивчити питання роздільного збирання відходів із залученням підприємців.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт