Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC 0315

На Волині стало доброю традицією щороку проводити різдвяні благодійні церковні концерти. Черговий, цьогоріч уже ХХІІІ, концерт відбувся сьогодні, 26 січня 2017 року, в залах луцького Палацу культури та Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

 Головною метою цього заходу є збір коштів для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей, які втратили батьків на Майдані, та чиї батьки загинули у зоні АТО, захищаючи Незалежність та цілісність України. Захід відбувся із благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького.

Багато небайдужих людей прийшли не тільки насолодитись чудовими виступами православних колективів, але і допомогти грошовими пожертвуваннями волинським обездоленим дітям та сиротам.

Дійство розпочав хор студентів ВДС під керівництвом протоієрея Петра Муляра, у виконанні якого пролунав тропар свята Різдва Христового. Опісля – початок концерту благословив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

– Милосердя, як говорив святитель Іоанн Златоуст, це – цариця усіх чеснот. Те, що Христос-Спаситель, Різдво Якого ми цими днями святкуємо, прийшов на землю, є виявом Божої любові до нас і виявом Божого милосердя. І нині ми ділимося з іншими цією радістю і проявляємо милосердя до тих, хто цього особливо потребує», – зауважив владика.

– Щиро дякую Вам, дорогий владико, Вам, дорогі волиняни, за те, що знову зібралися тут, щоби провести цей вже 23-й благодійний концерт. І ми будемо і далі його проводити у наступні роки, робитимемо справи милосердя, – звернувся до усіх присутніх голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Під час концерту, різдвяні піснеспіви пролунали у виконанні церковних хорів з різних куточків області. Особливістю цьогорічного дійства були і виступи вихованців недільних шкіл парафій Волинської єпархії. Юні віряни чудовими голосами співали колядки і щедрівки, а учні недільної школи Свято-Стрітенського храму села Залісоче Ківерцівського благочиння показали невеличке різдвяне театралізоване казкове дійство «Теремок».

Колядували і присутні у залі. Згідно традиції, усі разом проспівали найвідоміші і найулюбленіші українські колядки «Добрий вечір тобі» та «Нова радість стала».

Насамкінець, зі словами подяки за чудове духовно-мистецьке дійство та за проявлене на ділі милосердя звернувся до присутніх єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Владика також уділив усім своє архіпастирське благословення.

В ході проведеного в двох залах концерту було зібрано 110 тисяч гривень. Кошти також збираються у храмах Волинської єпархії та надходять від окремих благодійників.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт