Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09087

31 січня в залі засідань відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука.

 

 

У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувачі секторів, начальники відділів апарату райдержадміністрації, керівники центральних підрозділів виконавчої влади, голова районної ради, голови сільських, селищних рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району

На колегії було розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання Територіальної програми зайнятості в районі у 2016 році.

2. Про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації у 2016 році.

3. Про стан виконавської дисципліни

4. Про стан кадрової роботи в райдержадміністрації у 2016 році

5. Про хід виконання в районі Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

По першому питанню присутніх інформував ПАВЛОВ Віталій Васильович – директор Старовижівського районного центру зайнятості.

Він зазначив, що одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається співпраця з роботодавцями. Вона характеризується кількістю заявлених вакансій. Так, протягом січня-грудня роботодавцями було заявлено 892 вакансії. Середня тривалість укомплектування вакансій становить 4 календарних дні, рівень укомплектування – 98,7%.

   Не вдається досягти повного укомплектування вільних місць через відсутність на ринку праці осіб достатнього кваліфікаційного рівня. Тому одним з основних пріоритетів роботи лишається удосконалення профорієнтаційної роботи серед незайнятого населення та професійного навчання безробітних. Одним з головних завдань служби зайнятості є допомога безробітним, особливо молоді без професії, знайти своє місце на ринку праці. З цією метою організовується професійне навчання та стажування безробітних безпосередньо на робочих місцях. Цією послугою в січні-грудні скористались 201 безробітний.

Фахівцями ЦЗ проводиться надання безоплатних консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності, з початку року за консультаціями звернулись 36 осіб.     З метою реалізації права на працю в районі забезпечено вільний доступ громадян до інформації про зайнятість. В центрі зайнятості знаходиться комп’ютер вільного доступу для пошукачів роботи де розміщені презентації роботодавців, ЦПТО ДСЗ, каталоги бізнес-ідей, папки з інформацією про законодавство, для різних категорій осіб, поради. Також постійно функціонують 2 татч-скріни   за допомогою яких є можливість ознайомитись з вакансіями по всій Україні.

   Поряд з цим на ринку праці району найбільш проблемним питанням є тінізація зайнятості в ряді галузей.

         Про роботу зі зверненнями громадян, виконавську дисципліну та стан кадрової роботи в райдержадміністрації присутніх проінформував начальник організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Недзельський Вячеслав Іванович.

         Очікувано, найбільш дискусійним на колегії було питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Вячеслав Недзелький детально зупинився на законодавчих аспектах об’єднання, розповів про позитивні і негативні моменти громад області, які уже об’єдналися.

         До дискусії з даного питання також долучились присутні на колегії Павлова Раїса Дмитрівна – начальник фінансового управління, Яриніч Валентина Панасівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту, деякі сільські голови.

         Своє бачення об’єднання громад району висловили також голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук та голова районної ради Юрій Кудацький.

Взявши до уваги всі фінансові розрахунки, економічні та соціальні показники, методику, яка визначає механізм та умови формування спроможних територіальних громад всі прийшли до висновку, що оптимальним варіантом для нашого району є ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад в одну Старовижівську об’єднану територіальну громаду із адміністративним центром  в селищі Стара Вижівка.

З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт