Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

images cms image 000002727

Процес реалізації соціально-економічних проектів в області продовжується. Про плани роботи та пріоритетність проектів розвитку на 2017 рік говорили сьогодні, 31 січня 2017 року, під час робочої наради та під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

 

Станом на 31 січня 2016 року загальна кількість поданих проектів до профільного структурного підрозділу облдержадміністрації становить 59, з них – 7 проектів управління охорони здоров’я, що нині  опрацьовуються. Про це повідомив начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Юрій Кресак. Проекти підготовлені структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та місцевими радами.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив на необхідності визначення пріоритетності при подачі проектних заявок, яку мають передбачити самі розпорядники коштів. Окрім того, проекти повинні бути актуальними та обґрунтованими. Обов’язкова вимога – гарантія співфінансування, підтверджена рішенням сесії місцевих рад.

– Подаючи відповідні проекти, ви маєте, згідно рішення обласної ради, забезпечити співфінансування, – резюмував Володимир Гунчик.

Одним із пріоритетних завдань роботи на 2017 рік Володимир Петрович визначив завершення перехідних об’єктів 2016 року. Така позиція підкріплена і розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 січня 2017 року № 15 «Про результати реалізації інвестиційних проектів у 2016 році», яким Володимир Гунчик зобов’язує органи місцевого самоврядування забезпечити завершення у поточному році об’єктів незавершеного будівництва, що були розпочаті у 2016 році.

– Нам потрібно, найперше, звернути увагу на перехідні об’єкти, або ж роботи по яких обов’язково мають завершуватися. Це потрібно для того, аби уникнути негативної тенденції збільшення довгобудів, – зауважив Володимир Петрович.

За словами заступника начальника планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Олени Щесюк, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, перехідними на 2017 рік залишаються 5 об’єктів. Усі вони, за словами Володимира Гунчика, «обов’язково будуть включені в перелік об’єктів Державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік».

Також керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив на необхідності розширення сфери фінансування об’єктів та залученні коштів із бюджетів усіх рівнів.

– Ви повинні розуміти, що залучаючи кошти бюджетів усіх рівнів, ми збільшуємо загальний обсяг фінансування необхідних об’єктів, – резюмував Володимир Петрович.

Позатим, до пріоритетних завдань 2017 року, окрім перехідних, належать об’єкти обласної комунальної власності.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт