Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

original 5 1

У 2017 році на ремонт та відновлення доріг України з Держбюджету планують виділити більше 14 мільйонів гривень. Відтак, сьогодні, 1 лютого 2017 року, під час чергової наради по інфраструктурних проектах обговорили перелік об’єктів, які планується відремонтувати у 2017 році на території 20 виборчого округу.

 

 

Для початку, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов спільно з директором департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іваном Миркою детально розглянули всі проекти, запропоновані районними державними адміністраціями, та суми їх співфінансування. Зокрема, у Горохівському районі планується відремонтувати 10 об’єктів на суму 5 млн грн, у Локачинському – 15 об’єктів на суму 4 млн 249 тис. грн, у Луцькому районі – 4 об’єкти на суму 5 млн 800 тис. грн, у Рожищенському районі – 9 об’єктів на суму 5 млн грн, у Турійському районі – 2 об’єкти на суму 2,5 млн грн та у місті Луцьк – 3 об’єкти на суму майже 5 млн грн.

За словами заступника директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктора Довгополюка, якщо гроші на співфінансування відповідних проектів з місцевих бюджетів вже виділено, необхідно приступити до розробки проектно-кошторисної документації, аби вже в кінці весни-на початку літа приступити до виконання запланованих робіт.

Опісля – перейшли до переліку доріг загального користування, які планують відремонтувати в 2017 році за умови співфінансування з Державного та обласного бюджетів у пропорції 50 на 50. До цього списку ввійшли дороги Львів-Радехів-Луцьк та Рівне-Луцьк-Устилуг. Окрім того, очікується надходження коштів на ремонт та відновлення доріг від перевиконання індикативних показників на Волинській митниці ДФС.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт