Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

original 5 1

У 2017 році на ремонт та відновлення доріг України з Держбюджету планують виділити більше 14 мільйонів гривень. Відтак, сьогодні, 1 лютого 2017 року, під час чергової наради по інфраструктурних проектах обговорили перелік об’єктів, які планується відремонтувати у 2017 році на території 20 виборчого округу.

 

 

Для початку, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов спільно з директором департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іваном Миркою детально розглянули всі проекти, запропоновані районними державними адміністраціями, та суми їх співфінансування. Зокрема, у Горохівському районі планується відремонтувати 10 об’єктів на суму 5 млн грн, у Локачинському – 15 об’єктів на суму 4 млн 249 тис. грн, у Луцькому районі – 4 об’єкти на суму 5 млн 800 тис. грн, у Рожищенському районі – 9 об’єктів на суму 5 млн грн, у Турійському районі – 2 об’єкти на суму 2,5 млн грн та у місті Луцьк – 3 об’єкти на суму майже 5 млн грн.

За словами заступника директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віктора Довгополюка, якщо гроші на співфінансування відповідних проектів з місцевих бюджетів вже виділено, необхідно приступити до розробки проектно-кошторисної документації, аби вже в кінці весни-на початку літа приступити до виконання запланованих робіт.

Опісля – перейшли до переліку доріг загального користування, які планують відремонтувати в 2017 році за умови співфінансування з Державного та обласного бюджетів у пропорції 50 на 50. До цього списку ввійшли дороги Львів-Радехів-Луцьк та Рівне-Луцьк-Устилуг. Окрім того, очікується надходження коштів на ремонт та відновлення доріг від перевиконання індикативних показників на Волинській митниці ДФС.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.