Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

030220174

Коротку робочу зустріч за закритими дверима мав сьогодні голова облдержадміністрації Володимир Гунчик із в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун. Говорили переважно про необхідність впровадження змін у системі охорони здоров’я.

 

Варто наголосити, що сьогодні, 3 лютого 2017 року, Уляна Супрун перебуває на Волині з офіційним візитом, у рамках якого побувала у кількох амбулаторіях, віддалених від обласного центру, а також в Обласній клінічній лікарні, окрім того, поспілкувалася з представниками ЗМІ. Нинішній візит на Волинь не перший (пані Супрун була на фестивалі «Бандерштат»), а перший офіційний.

Обговоривши аспекти медичної реформи, котру впроваджують на теренах України, посадовці зупинилися на питанні комунікування змін у галузі.

– Мені особисто вже тричі казали, що я здійснюю геноцид, – не приховуючи емоцій наголосила в.о. міністра охорони здоров’я України. – Я помітила, процес розуміння реформ приходить не одразу. Згодом. І є випадки, коли самі лікарі не розуміють і розповідають якісь страхи пацієнтам. Я ж кажу: ви матимете іншу оплату праці, якщо гроші підуть за пацієнтом. Але за реальним, а не за віртуальним.

Міністерство налаштоване вести ще й активну роз’яснювальну роботу. Розробляють спеціальні соціальні ролики та тематичну мультиплікацію. У перспективі – друк роздаткових матеріалів.

– Абсолютно погоджуюся із вашою думкою, – зауважив Володимир Гунчик. – Реформа більше ніж актуальна. Й потрібно говорити людям правду, що сьогодні більше коштів витрачається на утримання медичної інфраструктури, аніж безпосередньо на послугу. Головне завдання – грамотно використати наявний фінансовий ресурс.

Зупинилися в розмові й на питання соціальних гарантій. Їх реформування не торкнеться, запевнила Уляна Супрун. Мовляв, медицина передусім орієнтована на людину.

З-поміж багатьох актуальних питань Володимир Гунчик зупинився на реалізації проекту Світового Банку. Розповів про зроблене й про плани. Зрештою заручився підтримкою в.о. міністра охорони здоров’я України щодо лобіювання активізації надходження коштів на Волинь.

Опісля півгодинної розмови з Володимиром Гунчиком Уляна Супрун поспілкувалася із волинськими мас-медіа у форматі прес-конференції.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт