Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

16466585 644486819067095 2062347623 o

Обстріли міста Авдіївка не вщухають вже котрий день, тому обов’язком кожного громадянина України є долучення до всеукраїнської акції допомоги тим, хто знаходиться під обстрілами та потребує захисту.

Відтак, керівництво Волинської облдержадміністрації звернулося за підтримкою до представників малого та середнього бізнесу, фармацевтів, будівельних компаній і лісогосподарських підприємств області з проханням, аби ті надали допомогу в межах своїх можливостей.

Чимало небайдужих громадян, колективів і підприємств відгукнулися на прохання допомогти та надали необхідні ліки, продукти харчування, будівельні матеріали, – усе те, що нині необхідно для жителів Авдіївки. В результаті, вантажівка у 20 тонн відправилася у м. Краматорськ. Таку «дислокацію» гуманітарної допомоги пояснив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

– Будемо сподіватися, що завтра вночі, вантаж прибуде в Краматорськ. Нині Авдіївка інтенсивно обстрілюється, тому військово-цивільна адміністрація попросила привезти вантаж до Краматорська, аби розвантажити його на гуманітарному складі та, поступово, з допомогою волонтерів і військових, доправляти вантаж мешканцям Авдіївки та навколишніх сіл, – резюмував Володимир Гунчик.

Володимир Петрович наголосив на консолідації зусиль усіх свідомих  українців, адже, не залежно від територіальної приналежності та віку «ми можемо здолати ворога, який знахабнів».