Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

16466585 644486819067095 2062347623 o

Обстріли міста Авдіївка не вщухають вже котрий день, тому обов’язком кожного громадянина України є долучення до всеукраїнської акції допомоги тим, хто знаходиться під обстрілами та потребує захисту.

Відтак, керівництво Волинської облдержадміністрації звернулося за підтримкою до представників малого та середнього бізнесу, фармацевтів, будівельних компаній і лісогосподарських підприємств області з проханням, аби ті надали допомогу в межах своїх можливостей.

Чимало небайдужих громадян, колективів і підприємств відгукнулися на прохання допомогти та надали необхідні ліки, продукти харчування, будівельні матеріали, – усе те, що нині необхідно для жителів Авдіївки. В результаті, вантажівка у 20 тонн відправилася у м. Краматорськ. Таку «дислокацію» гуманітарної допомоги пояснив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

– Будемо сподіватися, що завтра вночі, вантаж прибуде в Краматорськ. Нині Авдіївка інтенсивно обстрілюється, тому військово-цивільна адміністрація попросила привезти вантаж до Краматорська, аби розвантажити його на гуманітарному складі та, поступово, з допомогою волонтерів і військових, доправляти вантаж мешканцям Авдіївки та навколишніх сіл, – резюмував Володимир Гунчик.

Володимир Петрович наголосив на консолідації зусиль усіх свідомих  українців, адже, не залежно від територіальної приналежності та віку «ми можемо здолати ворога, який знахабнів».

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт