Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

chart pen

Чергова робоча нарада з питань реалізації інвестиційних проектів та програм на території  Волинської області у 2017 році відбулася сьогодні, 7 лютого 2017 року, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Кошарука.

Проміжну інформацію щодо формування реєстру інвестиційних проектів, які мають фінансуватися з Фонду регіонального розвитку, повідомив начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Юрій Кресак. За його словами, станом на 3 лютого 2017 року до обласної ради подано 55 проектів, 18 з яких – повністю готові до конкурсу.

Працівники профільного управління надали консультації заявникам 75-ти проектів, частина з них нині залишається в роботі. Продовжується прийом і нових проектів. До подачі заявок долучилися й структурні підрозділи облдержадміністрації.

Користуючись присутністю представників виконавчої вертикалі влади на місцях у відеоселекторному режимі, Юрій Кресак розповів про ті проектні заявки, які потребують незначних допрацювань, зокрема, прикріплення електронної чи паперової версії документів.

– Прошу вас якомога швидше підготувати всі необхідні матеріали, аби ми встигли не лише опрацювати проекти, а й подати їх на конкурс для здобуття фінансування з обласного фонду регіонального розвитку, – звернувся до присутній Юрій Юрійович.

Сергій Кошарук зобов’язав відповідні підконтрольні структури сформувати доручення заступника голови облдержадміністрації, спрямоване до представників виконавчої влади на місцях, аби ті, своєю чергою, надали необхідну допомогу всім заявникам.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт