Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

images 2 1Шановні воїни-інтернаціоналісти,
ветерани бойових дій на території інших держав!

15 лютого – особлива дата. Це день смутку за втраченими друзями, спогадів про суворі роки далеко від Батьківщини та випробування, що лягали на плечі молодих хлопців. День, коли  28 літ тому останній солдат Збройних сил колишнього СРСР залишив, обпалені війною, землі Афганістану.

Щорічно, в цей лютневий день український народ віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії, Куби, Чехії та в інших «гарячих» точках світу. Всім, хто чесно й сумлінно виконував військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство ви заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця. 

Ви, шановні воїни - інтернаціоналісти, ветерани Афганістану, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю наших дітей та онуків.

Нажаль сьогодні Україна, не по своїй волі, опинилася в жахливій ролі «гарячої точки». Східні рубежі захищають хоробрі та мужні герої. І зараз ми особливо опираємося на вашу мудрість та виваженість, на ваші поради та знання. Маємо об’єднатися і всі разом іти вперед, долати труднощі  й негаразди. У нас у всіх спільна мета – мирна, сильна і незалежна Україна.

Цінуємо і пам’ятаємо подвиг кожного з вас. Захоплюємося героїзмом ваших нащадків, наших мужніх воїнів, які зараз захищають країну на Донбасі. 

 Віримо у краще майбутнє та  щасливу долю наших дітей. І нехай ця віра підтримує всіх нас на життєвій дорозі. 

Шановні учасники бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти!

Бажаємо всім Вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, та благополуччя.

Всім нам миру та спокою.

        

         З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

                     Анатолій Бринчук                                           Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт