Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
        DSC0214
 
     10 лютого в залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови райради Юрія Кудацького відбулася тринадцята сесія Старовижівської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 29 депутатів райради із 34 обраних. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, керівники правоохоронних органів району та районних служб, окремі сільські голови.
На початку засідання депутати заслухали начальника філії „Старовижівський автодор” дочірнього підприємства „Волинський облавтодор” ВАТ ДАК „Автомобільні дороги України” Миколу Янчука. Зокрема, він поінформував про стан розчистки доріг в районі і проведені заходи у зв’язку з погодними умовами.
Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити та запитання, які адресували очільникам району та керівникам правоохоронних структур. Цього разу цим правом скористалися депутати Роман Цалай, Володимир Вавриш, Борис Кабарчук, Адам Малюта, Іван Омельчук. Більшість депутатських запитів були підтримані одноголосно.
В ході роботи депутати розглянули низку питань, серед яких бюджетні, організаційні, земельні тощо. Прийняли й ряд програм. Зокрема, Програму розвитку місцевого самоврядування у Старовижівському районі на 2017 - 2020 роки; Програму підтримки органів виконавчої влади у Старовижівському районі на 2017-2018 роки; Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Старовижівського району на 2017-2018 роки. Внесли зміни до Програми соціального захисту населення району на 2015-2018 роки.
Як завжди, дискусійними були земельні питання. Та все ж у підсумку депутати затвердили нормативно-грошову оцінку кількох земельних ділянок (за межами населених пунктів Кримненської, Руднянської, Седлищенської, Смідинської сільських рад). Затвердження нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок площею 8,8530га та 28,8024га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Кримненської сільської ради перенесли для вивчення до наступної чергової сесії.
Дискусія виникла й під час розгляду питання про призначення та укладання контракту з директором ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Любохини. Проте, заслухавши запропонованого кандидата, депутати все ж таки уклали контракт строком на 1 рік з Русланою Яцук, яка дотепер виконувала обов’язки керівника навчального закладу.
Окрім того, депутати:
затвердили - акт ліквідаційної комісії та ліквідаційного балансу державної центральної районної аптеки № 36 Старовижівського району; Порядок і норматив відрахування до  загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)  підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища району;
надали дозвіл Старовижівській центральній районній лікарні на списання основних засобів;
затвердили список громадян, які постійно проживають на території району і дали згоду бути присяжними в суді;
затвердили Порядок використання бюджетних коштів на реалізацію Комплексної програми розвитку сільських територій Старовижівського району до 2020 року;
затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2017 року.
За підсумками розгляду питання про хід виконання в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» депутати прийняли звернення до селищного, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій щодо проведення роз’яснювальної роботи про створення єдиної територіальної громади із адміністративним центром у смт Стара Вижівка. Оскільки, на їх думку, беручи до уваги всі фінансові розрахунки, економічні та соціальні показники, це оптимальний варіант для нашого району.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт