Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
    DSC09095
      14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, в залі засідань комунального приміщення районної ради відбулась традиційна зустріч воїнів-«афганців».
 Воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій на території інших держав прийшли привітати керівники району - Анатолій Бринчук та Юрій Кудацький, їх заступники – Петро Філюк та Роман Цалай.
 
Розпочалась зустріч з вітального слова до учасників заходу голови районної спілки ветеранів Афганістану» Івана Шуха. Звертаючись до побратимів, Іван Олександрович наголосив на тому, що воєнні дії стали важким випробуванням і трагедією для багатьох людей, адже чимало з них зазнали психологічних потрясінь, душевного та фізичного болю, однак спогади про ті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували воїни-інтернаціоналісти, навіть час не викреслить з пам’яті.
Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.
Вітаючи воїнів-афганців з 28-ою річницею виведення військ з Афганістану, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук висловив слова вдячності та шани за мужність та патріотизм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку. Він подякував ветеранам за належне виконання громадянського обов’язку та побажав щоб над Україною завжди було мирне небо.
- Війна - це завжди смерть і трагедія, і хто її пережив пам'ятатиме вічно. Час не загоює рани і біль Афгану назавжди у наших серцях. Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим, - наголосив виступаючий.
Також відмітив, що і на сьогодні, зі зброєю у руках, колишні бійці Афгану боронять недоторканість та суверенітет нашої держави в зоні АТО. Вони є прикладом мужності і патріотизму для побратимів.
Слова вдячності всім присутнім воїнам-інтернаціоналістам та їхнім родинам лунали від голови районної ради Юрія Кудацького.
«Багато років ви були і є прикладом мужності та виконання обов’язку перед Батьківщиною. Ви вважали, що будете ветеранами останньої війни, але Україна стала однією з гарячих точок на карті світу. І сьогодні колишні воїни-афганці захищають незалежність країни на сході, а ще чимало допомагають бійцям та переселенцям. Ваш бойовий досвід залишився з вами назавжди. Тому за це честь і хвала вам. Залишайтеся дієвими, з активною життєвою позицією, справжніми патріотами країни. Саме ви є прикладом для сучасної молоді»,- наголосив Юрій Леонтійович.
У заході також взяли участь начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Раїса Герез, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі Ліна Бащук, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Майя Олексюк. У своїх виступах вони закцентували увагу на проблемні питання «афганців»: якісне медичне обстеження, забезпечення лікарськими препаратами, лікування, оздоровлення, призначення та виплата пільгових пенсій.
По завершенні заходу відбулось урочисте покладання вінків і квітів до стели загиблим воїнам-афганцям.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт