Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

c96a04dc174c12ec84bd3e457fdd39fa XLВкотре на теренах України проходитиме Національний конкурс на підтримку доброчинних ініціатив «Благодійна Україна», засновником якого є Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України». Конкурс покликаний на розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні, шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь: благодійники, меценати та волонтери; благодійні організації; інші організації, суб’єкти підприємництва тощо, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2016» – 28 лютого 2017 року. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде весною, 2017 року в Києві. Деталі про конкурс: положення, форма конкурсної заявки, критерії та порядок оцінювання можна знайти на офіційному сайті Національного конкурсу за посиланням http://blagoukraine.org/ukr/about.html .

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт