Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
IMG1198
 
 
      З початку року на території Старовижівського району виникло 5 пожеж (з них: 3 в житлових будинках, 2 в господарській будівлі). Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем (2), несправність систем пічного опалення (1), підпал (1), коротке замикання електромережі. Внаслідок пожеж завдано прямих збитків на суму 970 тис. гривень, загинуло дві особи.
Тому для запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей працівники Старовижівського районного сектору разом із представниками ЗМІ та вільним від чергування особовим складом 16-ї ДПРЧ провели відпрацювання житлового сектору на території Кримненської сільської ради а саме с. Кримне та с. Яревище . Такі заходи є вкрай важливими для населення. Спілкуючись з громадянами, рятувальники навчали, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації та що робити у разі її виникнення, наголошуючи на дотриманні правил пожежної безпеки при користуванні побутовими електроприладами, пічним опаленням та відкритим вогнем.
Такі комплексні відпрацювання, без сумніву, є надзвичайно корисні для громадян. Бо лише спільними зусиллями громадськості та рятувальників можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей безпечним.
Під час інформаційно-роз’яснювального заходу рятувальники вручили громадянам пам’ятки з основними правилами безпеки.
Старовижівський районний сектор управління державної служби надзвичайних
ситуацій України у Волинській області
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт