Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
      З метою створення умов для ефективної участі громадян і їх об’єднань в управлінні державними справами, 15 лютого 2017 року відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Старовижівській районній державній адміністрації, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Участь у роботі установчих зборів взяли представники громадських об’єднань, які подали документи для участі в установчих зборах, а також представники органу влади.
На початку засідання заступник голови РДА Петро Філюк наголосив на тому, що Громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади. Адже тільки за умови співпраці, прозорого та відкритого обговорення  між громадою та владою питань життєдіяльності району можливе прийняття ефективних управлінських рішень.
- Розвинуте демократичне та громадське суспільство можна будувати лише в державі, де громадяни є активними учасниками процесу формування та реалізації державної політики – додав посадовець.
Ініціативна група, яка організовувала підготовчу роботу по проведенню засідання, забезпечила в повному обсязі виконання поставлених перед нею завдань: призначила дату проведення зборів, їх порядок денний; провела прийом та реєстрацію документів від ІГС району; сформувала відповідно до отриманих заявок список учасників установчих зборів, запросила представників ІГС на засідання установчих зборів.
В ході зібрання було сформовано новий склад громадської ради, куди ввійшли 11 представників інститутів громадянського суспільства району. Після чого було обрано керівний склад дорадчого органу. Головою Громадської ради обрано керівника молодіжної громадської організації «СІМ» - Руслана Маника, його заступником – голову громадської організації «Центр соціальної взаємодії «Громада» Людмилу Махун. Функції секретаря виконуватиме головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої та інормаційної політики апарату райдержадміністрації Оксана Заболоцька
- Переконаний, що завдяки активній громадянській позиції усіх представників інститутів громадянського суспільства, громадська рада при Старовижівській райдержадміністрації буде дієвим механізмом контролю і співпраці на користь громади, - підкреслив у вступному слові новообраний голова громадської ради Руслан Маник.
Наступне засідання громадської ради заплановано провести вже за тиждень.

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт