Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

index

 

 

Шановні жителі району!

20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

Вони першими повстали проти несправедливості, цинічного обману та фальші, тим самим виявили небайдужість до майбутнього країни, довели своє бажання бути частиною великої європейської родини.

Герої Небесної Сотні – взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Хто б міг подумати, що в час, коли люди повинні домовлятися дипломатичним шляхом, ворог прийде на нашу землю, аби безжально нищити цвіт українського суспільства.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Воїнів Світла, які боролися за честь, правду і гідність, віддали своє життя за Україну. Особливий уклін вам, доблесне українське воїнство, яке нині тримає оборону на Сході.

Щиро бажаємо всім нам не зрадити подвиг Небесної Сотні. Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну своїми справами, наближаймо мир та добробут на рідній землі!

Слава Україні!

Вічна пам’ять Героям!

      

      З повагою

Голова районної державної адміністрації                Голова районної ради

                     Анатолій Бринчук                                           Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт