Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

pruyom gromadiyanГолова районної державної адміністрації Анатолій Бринічук 23 лютого провів  виїзний прийом громадян в Соколищенській та Сереховичівській сільських радах.

До   голови районної державної адміністрації зверталися жителі села Підсинівка Соклищенської сільської ради щодо сприяння у ремонті дороги до с.Підсинівка.

Також мешканців громади цікавили питання про створення об’єднаної громади.

На прийомі громадян звернулась багатодітна мати Півень Іванна жителька села Соколище про сприяння у призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям.

Жителів Сереховичівської сільської ради цікавили питання комунального господарства та транспорту, а саме сприяння в автобусному сполученні із райцентром. .Громадяни висловлювали занепокоєння, що через недостатнє сполучення люди не можуть вчасно доїхати до райцентру в нагальних потребах. Також піднімали питання вуличного освітлення в селі Грабове та грейдерування дороги до села Грабове.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук ознайомився з ходом робіт по реконструкції пришкільного інтернату під дошкільний навчальний заклад в селі Сереховичі.

Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт