Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17091180 657665771082533 1947671420 oНа Волині триває процес оптимізації. Одним із векторів роботи на 2017 рік визначено реформу професійно-технічної галузі. Відтак, пріоритетні питання в реформуванні профтехосвіти Волині окреслили сьогодні, 28 лютого 2017 року, під час розширеної наради керівників професійно-технічних навчальних закладів «Аналіз результативності роботи професійно-технічних навчальних закладів області у 2016 році та завдання щодо реалізації освітньої політики у регіоні на 2017 рік», яка відбулася на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури за головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець.

Нині, на теренах області, серед потужних навчальних закладів професійно-технічної освіти залишається низка малокомплектних, навчається у яких менше трьох сотень учнів.

За словами начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмили Плахотної «проведений аналіз діяльності закладів профтехосвіти свідчить про невтішний рівень підготовки робітничих спеціальностей. Вирішення цієї проблеми потрібно знайти негайно».

Про здобуття практичного досвіду студентами, котрі здобувають технічні спеціальності не раз говорив і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик на попередніх нарадах із педагогами. Адже, внаслідок стрімкого технічного  прогресу молодь не вміє працювати за новим обладнанням, тому Володимир Петрович пропонував представникам бізнесу, успішних компаній на теренах області співпрацювати із професійно-технічними закладами освіти аби в подальшому, приймати на роботу кваліфікованих фахівців.

Відтак, впровадження дуальної освіти (рівномірне поєднання теорії та практики) дозволить значно скоротити дефіцит кваліфікованих спеціалістів, адже за можливості співпраці навчальних закладів, місцевої влади та підприємців, молодих людей вдасться забезпечити робочими місцями, що призведе до зниження рівня безробіття та покращення економіки області.

Використовуючи передовий європейський досвід освітяни Волині намагатимуться відродити ряд виробничих професій та покращити рівень технічної освіти.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт