Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

ID 1024x765У Старовижівському підрозділі Державної міграційної служби встановлено робоче місце з оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з вмонтованим електронним носієм.

Обов'язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити буде лише один платіж - адміністративний збір, де враховано вартість бланка, персоналізації особи та адміністративної послуги. Паспорт виготовляється через 20 робочих днів -279 грн., та 10 робочих днів -366 грн.

Окрім того, для оформлення паспорта-картки не потрібно подавати фотографії, як це відбувалося раніше. Нові паспорти міститимуть написи тільки українською та англійською мовами, Жодних написів російською не буде.

Серед важливих нововведень - нанесення на паспорт-картку номера облікової картки платника податків (що має прибрати з гаманців українців паперові довідки з податкової), а також електронний цифровий підпис. Для отримання паспорту — обов’язковим є оригінал Ідентифікаційного коду або довідки про відмову (починаючи з 14-річного віку).

Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. Новий паспорт містить електронний безконтактний чип, який неможливо змінити або скопіювати. Паспорт громадянина України видаватиметься з 14 років. Це загальносвітова практика - документувати громадян із набуттям часткової дієздатності. Особи, які оформлюватимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватиметься на 10 років.

На чіп паспорта громадянина України буде записуватись електронний цифровий підпис (лише для осіб, які досягли 18-річного віку), який дозволить у майбутньому використовувати різноманітні електронні сервіси, у тому числі отримувати адміністративні послуги не виходячи з дому.

Зчитати інформацію, яка записана на чіп (окрім відбитків пальців рук) можна за допомогою навіть сучасного смартфона - на сайті виробника бланків доступне для безкоштовного завантаження необхідне програмне забезпечення.

Нові паспорти видаватимуться на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, отже кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї міститиметься в реєстрі (і другий паспорт зможе отримати будь-де в Україні.)

Громадянин, який бажає отримати адміністративну послугу у вигляді оформлення закордонного паспорта, може звертається до сектору в районі. Для цього надає на підтвердження своєї особи паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Розмір плати за виготовлення закордонного паспорта за 20 робочих днів становить 557,32 грн. За виготовлення закордонного паспорта протягом 7 робочих днів – 810,32 грн.

Паспорт для виїзду за кордон можна оформити в будь-якому відділі Державної міграційної служби України, незалежно від місця реєстрації.

Для оформлення закордонного паспорта дитини батьки мають бути присутніми при подачі документів з паспортами громадян України, свідоцтвом про народження дитини. Діти старше 12 років фотографуються на місці, діти до 12 років також можуть сфотографуватися безпосередньо в відділі міграційної служби. Або батьки малюків надають одну велику - 10x15 см. фотографію. Фото повинні бути на матовому папері з 70% обличчя дитини на білому фоні.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт