Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Serce

Уже стало доброю традицією проведення акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Досвід попередніх років продемонстрував бажання жителів нашого району допомагати дітям, котрі потребують допомоги.

Кошти, зібрані на акціях, спрямували на закупівлю обладнання для лікування та діагностики дітей з вадами слуху, зору, новонароджених дітей, хворих на цукровий діабет. Результатом наполегливої праці є щорічне зростання кількості активних волонтерських кадрів і відповідно дітей, які отримали адресну допомогу.

Мета цьогорічної акції, яка триватиме з 9 березня по 9 квітня, – збір коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з вадами зору, який відбуватиметься в загальноосвітніх, позашкільних закладах, центральній районній лікарні, ФАПах, будинках культури, бібліотеках, підприємствах, організаціях, установах різних форм власності, а також в органах влади. Насамкінець зібрані гроші перераховуємо та здаємо у відділення банку на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду.

Закликаємо і Вас не лишитися байдужими, адже благодійна акція «Серце до серця» є некомерційним соціальним проектом, участь в якому є показником доброти, турботи та милосердя.

Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує всіх до співпраці та участі в акції, координатором якої є Петро Муравчук. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 3-01-51.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт