Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
Pic18
 
 
 Дорогі жінки, наші милі, чуйні, рідні – і завжди прекрасні!
Як вияв нашої глибокої поваги до Вас просимо прийняти вітання з нагоди Міжнародного Дня прав, жінок і миру.
Добрі й ласкаві, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це ви! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність!
Писати про жінку завжди складно і чи можна взагалі збагнути жінку в її все вимірності,  адже вона як пізнання непізнаного.
Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми маємо.
Україна…Жінка... Мати... Як багато значать ці слова для кожного з нас. Як глибоко западають у душу. Як гордо ми промовляємо їх. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і величчя справ. Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина...
Ми захоплюємося вашим умінням залишатися завжди чарівними. Ваша мудрість охороняє домашнє вогнище, Ваше терпіння допомагає переносити труднощі повсякденного життя, доброта - виховувати дітей і онуків. А сьогодні, в складний час для нашої країни, Ви ще й стали поруч з чоловіками охороняти і захищати державу, виборювати право на свободу і незалежність.
Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність.
Шановні жінки! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід. Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.
Нехай цей прекрасний святковий весняний день дарує Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, щастя і любов, душевне тепло й жіночу чарівність, достаток і злагоду.

       Зі словами вдячності і поваги
Голова райдержадміністрації                                    Голова районної ради
       Анатолій Бринчук                                                   Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт