Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSCN1883
 
 
     Так склалося, що навесні на своїх присадибних ділянках громадяни спалюють торішню траву та сміття. Із настанням теплої сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах: унаслідок необережного поводження з вогнем, та звичайної необачності горить суха рослинність та її залишки на відкритих територіях.
Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.
Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає покарання окремих громадян штрафом в сумі від 170 до 340 грн., а посадових осіб від 850 до 1190 гривень.
У зв’язку з цим працівники Старовижівського районного сектору ДСНС України спільно з екологами проводять рейди населеними пунктами району щодо запобігання випадкам спалювання сухої рослинності, і користуючись нагодою закликають громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави та інших рослинних залишків, адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
 
Провідний інспектор Старовижівського РСУДСНС України у Волинській області лейтенант служби цивільного захисту
Шум Артур Сергійович
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт