Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
index.000
 
Шановні землевпорядники району!
Щиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!
Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі. Сaмe тому вiдповiдaльнiсть i досвiд, профeсiйнiсть тa любов до рiдної зeмлi прaцiвникiв зeмлeвпорядної служби є зaпорукою збeрeжeння i дбaйливого використaння зeмeльних рeсурсiв нaшої Бaтькiвщини. Упевнені, що ви із честю впораєтеся з поставленими завданнями, щодо оптимізації використання земельно - ресурсного потенціалу району.
У день Вашого професійного свята висловлюємо вам слова подяки за   нелегку і клопітку роботу, що сприяє реалізації державної політики в розвитку земельних правовідносин.
Бажаємо, щоб поруч з вами завжди була людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків!
Здоров’я вам, добра, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!
 
З повагою
Голова райдержадміністрації                                    Голова районної ради
       Анатолій Бринчук                                                         Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт