Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 

15 березнDSC09159я в залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада при голові райдержадміністрації із селищним та сільськими головами на якій розглядалося питання організації в районі роздільного збирання побутових відходів за окремими компонентами включаючи сортування побутових відходів, з метою подальшого перероблення та утилізації.. У нараді взяли участь селищний та сільські голови, керівники відповідних служб.

 

Як відзначив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук , що поводження з побутовими відходами є одним з пріоритетних і найважливіших напрямків як господарської, так і природоохоронної діяльності.

Роздільне збирання твердих побутових відходів (ТПВ) є одним з варіантів ефективного вирішення проблем у сфері поводження з ними. Користь роздільного збирання ТПВ населенням виявляється, зокрема, у зменшенні навантаження на полігони твердих побутових відходів, збереженні природних ресурсів, покращення екологічного стану.

В населених пунктах району спостерігається масове вивезення та захоронення побутових відходів за межі сільської ради, що зумовлює наявність стихійних сміттєзвалищ і автоматично означає великі витрати. Тому потрібна програма та заходи, які дозволять контролювати ці процеси.

Одним з варіантів вирішення даної проблеми є зменшення обсягу захоронення твердих побутових відходів шляхом їх сортування та відправлення на подальшу переробку. Сільським головам було запропоновано організувати серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності роздільного збирання сміття, зокрема, пластику і скла в спеціальні контейнери.

У ході наради учасниками зроблено висновки: найраціональнішим рішенням проблеми поводження з твердими побутовими відходами є навчання жителів правилам роздільного збирання ТПВ та пошук шляхів їх подальшої відправки на утилізацію і переробку.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт