Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

11111З 1 січня 2017 року розпочато кампанію декларування доходів громадян одержаних у 2016 році. Вона триватиме до 1 квітня цього року. За цей період свої електронні декларації повинні подати особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що визначені пунктом 1, підпунктом «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції».

 

Відповідно до Закону «Про запобігання корупції» електронні декларації необхідно подати у період з 01.01.2017 по 31.03.2017, заповнивши відповідні форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Разом із тим, у зв’язку з  впровадженням системи електронного декларування, значно збільшилось коло декларантів, яким відповідно до Закону необхідно подати електронні декларації у період з 01.01.2017 по 31.03.2017.

Відтак, Національне агентство з питань запобігання корупції наголошує на важливості планового подання декларацій, аби забезпечити умови комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку та належне функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт