Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSCN3361Щороку вже традиційно на початку весни, усі охочі мають можливість долучитися до хорошої справи і особисто посадити дерево.

24 березня 2015 року разом із лісівниками у посадці дерев і створенні нових лісових насаджень взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький працівники райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради. Спільно вони висадили садженці сосни звичайної на ділянці 2,7 гектара території 15 кварталу Старовижівського лісництва.

Коментуючи захід, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук відзначив важливість проведення таких акцій:

– Сьогодні всі разом ми долучились до благородної справи - збагачення та оновлення лісу. Переконаний, що це стане добрим спадком для підростаючих та майбутніх поколінь старовижівчан, сприятиме збереженню та покращенню нашого довкілля. Крім того, відзначу – наскільки ж приємно попрацювати на свіжому повітрі, особливо з розумінням користі цієї праці!

До речі, за словами працівників Старовижівського лісництва, за найкращих умов зберігається до 95% посаджених сіянців сосни. Особливе значення тут відіграє належний рівень вологості для рослин. Досвідчені лісівники також наголошують, що не менш важливим є дотримання технології висаджування.

Допомагали, консультували і контролювали процес посадки особисто директор державного підприємства „Старовижівське лісове господарство” Андрій Бабій, лісничий Ярослав Ляшук, помічник лісничого Ігор Оліферук, майстер лісу Андрій Солуян.

Учасники акції сподіваються, що усі дерева, які вони посадили, приймуться, і за кілька років молоденькі ліски та посадки милуватимуть око усіх любителів природи.

DSCN3367

DSCN3377

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт