Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

13906591 2095803357312158 6970026055534834535 nЗ метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги з ініціативи Уряду Міністерство юстиції України утворює низку виїзних консультаційних пунктів, у яких громадяни мають змогу отримати спеціалізовану безоплатну правову консультацію, а в разі потреби окремі категорії можуть скористатися послугами адвоката за державний кошт з метою захисту від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

Безоплатні кваліфіковані правові консультації та, у разі потреби, представництво інтересів соціально-незахищених верств населення у судах здійснюють юристи, а також адвокати, які уклали контракти з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волинської області.

На сьогоднішній день у Волинській області відкриті та функціонують такі консультаційні пункти:

24 консультаційні пункти Луцького місцевого центру з надання БВПД

Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО):

– На базі Волинського обласного госпіталю ветеранів війни (м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

– На базі Луцької міської організації ветеранів України (м. Луцьк, просп. Перемоги, 12).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

– На базі Луцького гарнізонного військового госпіталю (м. Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 4).

Консультаційний пункт працює кожного першого четверга щомісяця з 16:00 до 18:00.

На базі Ківерцівського військового комісаріату (м. Ківерці, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 6).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Ківерцівському військовому комісаріаті.

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

– На базі Луцького районного центру соціальної допомоги для сім’ї, дітей та молоді (м. Луцьк, вул. Володимирська, 106).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

Для внутрішньо переміщених осіб:

– На базі ГО «Переселенці Криму та Донбасу» (м. Луцьк, проспект Волі 42, ТЦ «Гранд Волинь», оф. 405).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

Для інвалідів:

– На базі Рожищенської центральної районної лікарні (м. Рожище, вулиця Шилокадзе, 19).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

– На базі Луцького геріатричного пансіонату (м. Луцьк, вул. Теремнівська, 70).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Луцькому геріатричному пансіонаті.

– На базі Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування Ківерцівського району (Ківерцівський район, с. Тростянець, вул. Київська, 20).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування Ківерцівського району.

Для осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»:

– На базі Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України (Ківерцівський район, с. Журавичі, вул. Перемоги, 27).

Консультаційний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Луцького МЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

Для осіб, що шукають роботу та зареєстровані у центрах зайнятості як безробітні:

– На базі Луцького міського центру зайнятості (м. Луцьк, вул. Ярощука, 2).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Луцькому міському центрі зайнятості.

– На базі Луцького районного центру зайнятості (м. Луцьк, вул. Конякіна, 2).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Луцькому районному центрі зайнятості.

– На базі Ківерцівського районного центру зайнятості (м. Ківерці, вул. Грушевського, 23).

Консультаційний пункт працює щосереди кожного місяця з 10:00 по 11:00 у приміщенні Ківерцівського районного центру зайнятості.

– На базі Маневицького районного центру зайнятості (смт. Маневичі, вул. Луцька,14).

Консультаційний пункт працює щочетверга кожного місяця з 11:00 до 13:00 у приміщенні Маневицького районного центру зайнятості.

– На базі Рожищенського районного центру зайнятості (м. Рожище, вул. Кондратюка, 3).

Консультаційний пункт працює щопонеділка з 11.00 до 12.00 в приміщенні Рожищенського районного центру зайнятості.

Для усіх категорій громадян:

– На базі Департаменту соціальної політики Луцької міської ради (м. Луцьк, пр. Волі, 4а).

Консультаційний пункт працює щопонеділка з 10.00 до 13.00 в приміщенні Департаменту соціальної політики Луцької міської ради.

На базі Управління соціального захисту населення Ківерціської РДА (м. Ківерці, вул. 17 вересня, 6А).

Консультаційний пункт працює щочетверга кожного місяця з 10:00. по 11:00 у приміщенні Управління соціального захисту населення Ківерціської РДА.

На базі Центру надання адміністративних послуг Ківерцівської РДА (м. Ківерці, вул. Незалежності, 21). – щовівторка кожного місяця з 09 по 11 год.

Консультаційний пункт працює щовівторка кожного місяця з 09:00 до 11:00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Ківерцівської РДА.

На базі Маневицької центральної районної бібліотеки (смт Маневичі, вул. Незалежності,18).

Консультаційний пункт працює кожної другої та четвертої середи місяця з 11:00 до 13:00 у приміщенні Маневицької центральної районної бібліотеки.

На базі Центру надання адміністративних послуг Маневицької РДА (смт Маневичі, вул. Незалежності,30).

Консультаційний пункт працює кожного першого та третього понеділка місяця з 11:00 до 13:00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Маневицької РДА.

На базі Управління соціального захисту населення Маневицької РДА (смт Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 53).

Консультаційний пункт працює щоп’ятниці з 11:00 до 13:00 у приміщенні Управління соціального захисту населення Маневицької РДА.

На базі Центру надання адміністративних послуг Рожищенської РДА (м. Рожище, вул. Незалежності, 31).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці у Центрі надання адміністративних послуг Рожищенської РДА.

На базі Управління соціального захисту населення Рожищенської РДА (м. Рожище, вул. Драгоманова, 1).

Консультаційний пункт працює згідно індивідуального графіка, затвердженого сторонами співпраці та розміщеного на інформаційній дошці в Управлінні соціального захисту населення Рожищенської РДА

49 консультаційних пунктів Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД

Для всіх категорій громадян:

– На базі Локачинської районної ради (смт Локачі, вул. Миру, 37).

Консультаційний пункт працює кожної другої п'ятниці першого місяця кварталу з 10.00 до 13.00.

– На базі Горохівського районного центру зайнятості (м. Горохів, вул. Шевченка, 46).

Консультаційний пункт працює кожного другого понеділка місяця з 09.30 до 12.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Горохівської районної державної адміністрації (м. Горохів, вул. Незалежності, 2).

Консультаційний пункт працює кожного другого вівторка місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Іваничівської районної державної адміністрації (смт Іваничі, вул. Грушевського, 1).

Консультаційний пункт працює кожної третьої середи місяця з 14.00 до 16.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Локачинської районної державної адміністрації (смт Локачі, вул. Володимирська, 22).

Консультаційний пункт працює кожного другого четверга місяця з 14.00 до 16.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Любомльської районної державної адміністрації (м. Любомль, вул. Коновальця, 6).

Консультаційний пункт працює кожної третього понеділка місяця з 09.00 до 12.00.

– На базі Управління соціального захисту населення виконкому Нововолинської міської ради (м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 7).

Консультаційний пункт працює кожного третього вівторка місяця з 14.00 до 16.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Володимир-Волинської районної державної адміністрації (м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 173).

Консультаційний пункт працює кожного третього понеділка місяця з 09.00 до 11.00.

– На базі Управління соціального захисту населення виконкому Володимир-Волинської міської ради (м. Володимир-Волинський, вул. Івана Франка, 8).

Консультаційний пункт працює кожного третього четверга місяця з 09.00 до 11.00.

– На базі Управління соціального захисту населення Шацької районної державної адміністрації (смт Шацьк, вул. Природна, 24).

Консультаційний пункт працює кожної першої п’ятниці місяця з 10.00 до 13.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Горохівської районної державної адміністрації (м. Горохів, вул. Гетьманська, 5).

Консультаційний пункт працює щочетверга з 10.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Іваничівської районної державної адміністрації (смт Іваничі, вул. Грушевського, 23).

Консультаційний пункт працює щосереди з 10.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Локачинської районної державної адміністрації (смт Локачі, вул. Миру, 37).

Консультаційний пункт працює щовівторка з 10.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Любомльської районної державної адміністрації (м. Любомль, вул. Незалежності, 23).

Консультаційний пункт працює щосереди з 09.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Шацької районної державної адміністрації (смт Шацьк, вул. Сковороди, 13).

Консультаційний пункт працює щовівторка з 10.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Володимир-Волинської районної державної адміністрації (м. Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3).

Консультаційний пункт працює щоп'ятниці з 11.00 до 12.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг виконкому Володимир-Волинської міської ради (м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 17).

Консультаційний пункт працює щоп'ятниці з 10.00 до 11.00.

– На базі Центру надання адміністративних послуг виконкому Нововолинської міської ради (м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27).

Консультаційний пункт працює щовівторка з 10.00 до 12.00.

– На базі Іваничівського районного центру зайнятості (смт. Іваничі, вул. Незалежності, 21).

Консультаційний пункт працює кожної останньої п’ятниці місяця з 10.00 до 13.00.

– На базі Локачинського районного центру зайнятості (смт. Локачі, вул. Незалежності, 1).

Консультаційний пункт працює кожної другої п’ятниці місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Любомльського районного центру зайнятості (м. Любомль, вул. Промислова, 1).

Консультаційний пункт працює кожної останньої п’ятниці місяця з 09.00 до 12.00.

– На базі Нововолинського міського центру зайнятості (м. Нововолинськ, пров. Поштовий, 1).

Консультаційний пункт працює по необхідності, але не рідше, ніж один раз на місяць.

– На базі Шацького районного центру зайнятості (смт. Шацьк, вул. Шевченка, 5).

Консультаційний пункт працює кожної першого четверга місяця з 10.00 до 13.00.

– На базі Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості (м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 17).

Консультаційний пункт працює кожної першої п’ятниці місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Нововолинської міської ради (смт. Благодатне, вул. Василя Стуса, 16).

Консультаційний пункт працює кожної другої середи місяця з 09.00 до 11.00.

– На базі Шацької районної лікарні (смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 53).

Консультаційний пункт працює не рідше одного разу на квартал за потреби.

– На базі Територіального медичного об’єднання Любомльського і Шацького районів (м. Любомль, вул. Брестська, 70).

Консультаційний пункт працює кожної другої п’ятниці місяця з 09.00 до 12.00.

– На базі Володимир-Волинської центральної районної лікарні (м. Володимир-Волинський, вул. Коперника, 3).

Консультаційний пункт працює кожного третього понеділка третього місяця кварталу з 10.00 до 12.00.

Для військовослужбовців (в тому числі учасників бойових дій):

– На території 14-ої окремої механізованої бригади (м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська).

Консультаційний пункт працює кожної першої п'ятниці місяця з 10.00 до 12.00.

Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасники АТО).

– На базі ГО «Спілки учасників АТО «Щит» (м. Горохів, вул. Луцька, 22 б).

Консультаційний пункт працює кожного третього вівторка другого місяця кварталу з 10.00 до 12.00.

– На базі Горохівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану «Воїнів інтернаціоналістів» (м. Горохів, вул. Грушевського, 24).

Консультаційний пункт працює кожного другого вівторка першого місяця кварталу з 10.00 до 12.00.

– На базі Володимир-Волинського об'єднаного районного військового комісаріату (м. Володимир-Волинський, вул. Січових Стрільців, 3).

Консультаційний пункт працює кожної останньої п'ятниці місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Шацького районного військового комісаріату (смт Шацьк, вул. Шевченка, 2).

Консультаційний пункт працює в останній четвер місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Любомльського об'єднаного районного військового комісаріату (м. Любомль, вул. Незалежності, 45).

Консультаційний пункт працює кожної третьої середи місяця з 09.00 до 12.00.

– На базі Іваничівського районного військового комісаріату (смт Іваничі, вул. Незалежності, 14).

Консультаційний пункт працює кожної третьої середи місяця з 10.00 до 13.00.

– На базі Горохівського районного військовому комісаріату (м. Горохів, вул. Ватутіна, 20).

Консультаційний пункт працює кожної останньої середи місяця з 10.00 до 12.00.

– На базі Локачинського районного військового комісаріату (смт Локачі, вул. Героїв Майдану, 38).

Консультаційний пункт працює кожної другої середи місяця з 10.00 до 12.00 год.

– На базі Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату (м. Нововолинськ, вул. Кобзаря, 63)

Консультаційний пункт працює кожної третьої середи місяця з 09.00 до 11.00 год.

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

– На базі Іваничівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (Іваничівський район, смт Іваничі, вул. Грушевського, 26).

Консультаційний пункт працює кожної другої середи другого місяця кварталу з 14.00 до 15.00.

– На базі Сенкевичівської загальноосвітньої школи-інтернату (Горохівський район, смт Сенкевичівка, вул. Жовтнева, 59).

Консультаційний пункт працює кожної першої п’ятниці першого місяця кварталу з 14.00 до 15.00.

– На базі Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» (м. Володимир-Волинський, вул. Берегового, 1).

Консультаційний пункт працює кожного четвертого четверга другого місяця кварталу з 14.00 до 15.00.

– На базі Головненської спеціальної загальноосвітньої школі-інтернату (Любомльський район, смт Головне, вул. Лесі Українки, 1).

Консультаційний пункт працює кожного другого вівторка місяця кварталу з 09.00 до 12.00.

– На базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" (Локачинський район, с. Затурці, вул. Нова, 1).

Консультаційний пункт працює кожної четвертої середи останнього місяця кварталу з 14.00 до 15.00.

Для інвалідів, одиноких пристарілих громадян, людей з особливими потребами та всіх інших категорій громадян:

– На базі Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Володимир-Волинської РДА (Володимир-Волинський район, с. Льотниче, вул. Перемоги, 36).

Консультаційний пункт працює кожного третього четверга першого місяця кварталу з 10.00 до 13.00.

– На базі відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іваничівської районної державної адміністрації (Іваничівський район, с. Старий Порицьк, вул. Миру 1 а).

Консультаційний пункт працює по необхідності, але не рідше ніж 1 раз на квартал за погодженням з директором територіального центру.

– На базі Територіального центру соціального обслуговування населення Локачинської районної державної адміністрації (смт Локачі, вул. Івана Франка, 7).

Консультаційний пункт працює за необхідністю, але не рідше ніж 1 раз на квартал.

– На базі Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Горохівської РДА (м. Горохів, вул. Шевченка, 6).

Консультаційний пункт працює кожного другого вівторка місяця кварталу з 14.00 до 16.00.

– На базі Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Любомльської РДА (м. Любомль, вул. Коновальця, 6).

Консультаційний пункт працює кожного третього четверга місяця з 09.00 до 12.00.

– На базі благодійної місії «Сонце любові» (м. Горохів, вул. Шевченка, 29).

Консультаційний пункт працює кожного третього четверга другого місяця кварталу з 10.00 до 12.00.

– На базі Горохівського УТОС (м. Горохів, вул. Шевченка, 4).

Консультаційний пункт працює кожного останнього четверга місяця кварталу з 09.00 до 12.00.

20 консультаційних пунктів Ковельського місцевого центру з надання БВПД

Для ув'язнених:

– На базі Ковельської виховної колонії для неповнолітніх (м. Ковель, вул. Шевченка, 20).

В силу специфіки закладу та контрольно-пропускного режиму колонії консультаційний пункт працює не рідше 1 разу на місяць, а також в разі потреби – на вимогу засуджених та за попереднім погодженням з адміністрацією виховної колонії.

Для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з неблагополучних сімей:

– На базі Люблинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей» (Ковельський район, смт Люблинець, Жовтнева, 94).

В силу специфіки закладу (певних режимних обмежень) періодичність роботи погоджується з адміністрацією інтернату та складає – не рідше 1 разу на місяць, а також в разі потреби – на вимогу адміністрації.

Для дітей, які потребують розумового та фізичного розвитку:

– На базі Заболотівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують розумового та фізичного розвитку (с. Заболоття, вул. Незалежності, 15).

Консультаційний пункт працює в останній четвер місяця з 10.00 до 12.00 год.

Для військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветеранів праці, людей похилого віку:

– На базі Ковельської районної організації ветеранів України (смт Голоби, вул. Шевченка, 22).

Консультаційний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

Для військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, учасників бойових дій, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

– На базі Турійського районного військового комісаріату (смт Турійськ, вул. Дубівська, 3). Консультаційний пункт працює у перший вівторок місяця за попереднім погодженням з адміністрацією установи.

– На базі Любешівського районного військового комісаріату (смт Любешів, вул. Свободи, 35). Прийом здійснюється щосереди з 10.00 до 12.00 год.

– На базі Ратнівського районного військового комісаріату (смт Ратне, вул. Шевченка, 26).

Консультаційний пункт працює в останню середу кожного місяця з 10.00 до 13.00 год.

– На базі Старовижівського районного військового комісаріату (смт Стара Вижівка, вул. Тиха, 22).

Консультаційний пункт працює щосереди з 11.00 до 13.00 год.

Для людей похилого віку, інвалідів, людей з особливими потребами:

– На базі відділення стаціонарного догляду для постійного проживання смт Луків (смт Луків, вул. Ковельська, 52).

Консультаційний пункт працює один раз на місяць за попереднім погодженням з адміністрацією установи.

– На базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської РДА (смт Любешів, вул. Бондаренка, 90).

Консультаційний пункт працює щочетверга з 10.00 до 12.00 год.

Для людей похилого віку, інвалідів, людей з особливими потребами, ветеранів війни, дітей війни, ветеранів праці:

– На базі Територіального центру соціального обслуговування населення смт Турійськ (смт Турійськ вул. Бобрика, 6).

Консультаційний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

Для всіх категорій громадян:

– На базі Центру надання адміністративних послуг Турійської РДА (смт Турійськ, майдан Центральний, 5).

Консультаційний пункт працює щоп’ятниці з 11.00 до 13.00 год.

– На базі Луківської селищної ради Турійського району (смт Луків, вул. Незалежності, 7).

Консультаційний пункт працює раз на місяць за попереднім погодженням з адміністрацією установи.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Любешівської РДА (смт Любешів, вул. Незалежності, 53).

Консультаційний пункт працює щопонеділка з 10.00 до 12.00 год.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Ратнівської РДА (смт Ратне, вул. Центральна, 19).

Консультаційний пункт працює щовівторка з 10.00до 13.00 год.

– На базі Центру надання адміністративних послуг Старовижівської РДА (смт Стара Вижівка, площа Миру, 3).

Консультаційний пункт працює щовівторка з 11.00 до 13.00 год.

– На базі відділу з питань надання адміністративних послуг Камінь-Каширської РДА (м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2).

Консультаційний пункт працює щочетверга з 11.00 до 13.00 год.

– На базі Турійського районного центру зайнятості (смт Турійськ, вул. Луцька, 22).

Консультаційний пункт працює щопонеділка з 10.00 до 12.00 год.

– На базі Старовижівського районного центру зайнятості (смт Стара Вижівка, вул. Лесі Українки, 1 А).

Консультаційний пункт працює щочетверга з 11.00 до 13.00 год.

– На базі Камінь-Каширського районного центру зайнятості (м. Камінь-Каширський, пл. Незалежності, 8).

Консультаційний пункт працює щопонеділка з 10.00 до 12.00 год.

Примітка:

Робота мобільних пунктів юридичного консультування не обмежується вказаними категоріями громадян. За потреби, у графіки виїзних прийомів можуть вноситися зміни.

Нагадуємо, що на сьогоднішній день отримати безоплатну вторинну правову допомогу найбільш незахищені верстви населення (інваліди, малозабезпечені особи, діти-сироти, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи) у Волинській області мають змогу, звернувшись до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях (окрім таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків), пропонуємо звертатися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою:43010, м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36.

Контактні телефони: (0332) 78-79-96, 0673136658, 0504652436 Факс: (0332) 78-79-95.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань забезпечення надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних і адміністративних справах (а також таких, що стосуються захисту прав та інтересів потерпілих і свідків в кримінальних провадженнях), пропонуємо звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

 

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:43025, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7.

Контактний телефон: 77-07-19 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юрисдикція Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:м. Луцьк, Луцький район, Ківерцівський район, Рожищенський район, Маневицький район.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:44702, Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19.

Контактні телефони: (03342) 38011, 38016 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юрисдикція Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:м. Володимир-Волинський, Володимир-Волинський район, м. Нововолинськ, Горохівський район, Іваничівський район, Локачинський район, Любомльський район, Шацький район.

Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:45004, Волинська область, м. Ковель, вул. Степана Бандери, 5.

Контактний телефон: (03352) 53063 або через головних спеціалістів Регіонального центру за номером: 78-79-96.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юрисдикція Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Ковель, Ковельський район, Камінь-Каширський район, Любешівський район, Ратнівський район, Старовижівський район, Турійський район.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт