Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09185

В понеділок 3 квітня о 09.30 біля пам’ятного знаку "Борцям за волю і Незалежність України", перед фотостендом героїв «Небесної сотні» та загиблих воїнів АТО в Старій Вижівці відбулася спільна молитва за перемогу над агресором, встановлення миру і визволення полонених.

Проводили богослужіння настоятель храму святителя Василія Великого Української Православної Церкви Київського Патріархату – благочинний отець Іван та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви – отець Володимир.

Представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій виступили з ініціативою про проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру. Звернення підписали предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, глава Української греко-католицької церкви Святослав, генеральний секретар Конференції римо-католицьких єпископів Віталій Скомаровський.

"Ми звертаємося до священнослужителів, релігійних проповідників, наставників і всіх вірних наших церков провести в неділю, 2 квітня, о 15.00 у Києві на Софійській площі, а також в обласних центрах, по всій Україні та в країнах українського поселення спільні молитви за перемогу над агресором і за встановлення справедливого світу",– йдеться в заяві Ради церков.

Також священнослужителі вирішили молитися за звільнення полонених і ув’язнених, мирних жителів Донбасу і Криму, за біженців і вимушених переселенців.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт