Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

ЦРБ

 

Утвердження в суспільстві розуміння необхідності захисту держави, підвищення статусу українського воїна, впровадження новітніх національно-патріотичних цінностей, гідне вшанування борців за незалежність країни – надважливі завдання влади усіх рівнів та громадськості. Відтак, реалізація тематичних інформаційних кампаній є головним лейтмотивом виконання цих завдань.

 

У минулому році з ініціативи відділу інформаційної політики облдержадміністрації було започатковано проект «Герої – серед нас». Перший етап, котрий ознаменувався відкриттям однойменної фотовиставки, відбувся в обласному центрі в День захисника України, 14 жовтня 2016 року. Другий етап проекту орієнтований на заклади освіти та культури районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

Отож, на Старовижівщині облаштовано куточки слави у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ та І-ІІ ступеня, закладах культури району, а також в районному краєзнавчому музеї. Для облаштування вказаних куточків слави були використані поліграфічні матеріали проекту «Герої - серед нас».

На цих світлинах – люди, які формують обличчя нашої держави та уособлюють патріотизм, мужність і незламність.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт