Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

e42aead837475e1b3adbaf895e343709 XLПрезидент Петро Порошенко наголошує на відданості України у питаннях впровадження реформ, розбудови спроможних державних інституцій, зміцнені громадянського суспільства та створення передумов економічного зростання держави.

«Стоячи перед вами, хочу запевнити вас: не буде жодного відступу назад у питанні реформ», – звернувся Президент до учасників 10-го Київського безпекового форуму «Старі конфлікти та нові динаміки: стратегії для світу, що змінюється».

Глава держави нагадав свою улюблену цитату Натана Шаранського про три джерела сили вільного світу – сила особистої внутрішньої свободи, вільного суспільства, та солідарності вільного світу. «Маючи дві з них, сьогодні Україна потребує вашої підтримки не лише на полі бою, але й також на її другому фронті – впровадженні реформ», – зазначив він.

Петро Порошенко наголосив, що Україна віддана розбудові спроможних і цілісних державних інституцій, зміцненню українського громадянського суспільства, створенню необхідних передумов для економічного відновлення і зростання.

За словами Глави держави, важливо, що наші міжнародні партнери визнають наш прогрес. «Цього понеділка Виконавча рада МВФ ухвалила рішення надати черговий транш фінансової допомоги Україні. Це рішення своєчасне і заохочуюче. Четвертий раз поспіль Україна виконує всі зобов’язання, виконує Меморандум та користується повагою міжнародної спільноти», – зауважив він.

Президент також нагадав про рішення ЄС щодо макрофінансової допомоги Україні.

Петро Порошенко запевнив, що Україна безумовно продовжить працювати над своєю частиною зміцнення своєї стійкості та додав, що це в найкращих інтересах ЄС, України та усього Вільного Світу.

«Нам усім відомим є бренд «Для Європейського відновлення від Сполучених Штатів Америки».  Сьогодні нам потрібний подібний бренд і для України – «Для українського відновлення від Об’єднаного вільного світу», – зауважив він.

«Я повторюватиму це знову і знову – Україна потребує свого власного «плану Маршала», котрий одного разу допоміг відбудувати Європу з попелу. Цей новий план підтвердить, що друзі з Україною», – сказав Президент та подякував родині Європейської народної партії за підтримку цієї ідеї на Мальтійському Форумі.

Глава Української держави підкреслив, що для нашої стратегії потрібні: об’єднана та рішуча Трансатлантична спільнота на захисті наших, не українських, а спільних цінностей всього Вільного Світу; стійке західне суспільство; жодного компромісу щодо російської агресії, включно з політикою санкцій; відкритий до своїх проєвропейсько налаштованих партнерів та союзників ЄС; практична допомогу Україні.

«Це наша найкраща стратегія у мінливому світі старих конфліктів та нових динамік.  Це наш шанс зламати замкнуте коло боротьби українського універсалізму та російського провінціалізму. Це наш шанс підтвердити силу свободи над тиранією», – резюмував Президент.

Прес-служба Президента України.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт