Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17858816 1412394388783137 1950195857 o

Коротку робочу зустріч мав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик із міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Зустрілися посадовці на місці роботи контрольно-вагового комплексу на 126 км, що у с. Гірка Полонка Луцького р-ну.

Слід зазначити, що сьогодні, 10 квітня 2017 року, міністр інфраструктури в рамках робочої поїздки відвідує Волинь та Львівщину.

«Володимир Омелян проінспектував стан автошляхів Волинської області, відвідав ділянки, на яких проводяться ремонтні роботи, а також ті, де плануються ремонтні роботи у 2017 році за рахунок кредитних коштів. Міністр інфраструктури позитивно оцінив те, що на значній кількості проблемних ділянок автошляхів Волинської області розпочато ремонтні роботи. За словами Володимира Омеляна, митний експеримент має дати області додатково до 300 мільйонів гривень, які мають бути спрямовані на відновлення доріг», – зазначено на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.

Під час же зустрічі з головою облдержадміністрації говорили і про глобальні речі – децентралізаційну реформу в дорожній галузі, і про питання насушні, зокрема – про вартість ремонту одного кілометру дороги.

– Коли мова йде про 10 мільйонів за кілометр, то, як на мене, надто дорого, не більше 8-ми, – висловив міркування Володимир Омелян. У відповідь голова облдержадміністрації наголосив: минулоріч кілометр траси, що з’єднує Львів із Луцьком, вартував волинянам 6 мільйонів, але в цю вартість увійшли і з’їзди, і освітлення, і решта інфраструктури.

Також голова облдержадміністрації у кількох словах поінформував міністра про плани на 2017-й у контексті ремонту та відновлення доріг державного та комунального значення, виклав власне бачення реформування автодору, наголосив на важливості так званого митного експерименту, а також запевнив, що всі роботи на ділянці Луцьк – Львів (вкладання верхнього шару на 5-ти км, встановлення освітлення, розмітка тощо) завершать уже в травні.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт