Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
П8
 
 
Шановні жителі Старовижівщини!

Щиросердечно вітаємо Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.

Ми вкладаємо в це особливе Торжество все багатство нашої культури і звичаїв. Воно має особливий духовний вимір та життєдайну снагу, поєднує людські серця переможною силою любові та добра. Ми дякуємо Господу за те, що дарував нам свій захист і підтримку.

Нині наша країна, як ніколи, потребує спільної та щирої молитви, божої благодаті. Адже ми живемо у доленосний час, коли народ з усією рішучістю заявив про прагнення до свободи і справедливості та утвердження в суспільстві істинних цінностей. Нам не варто впадати у відчай, а вірити, що Господь допоможе пережити ці випробування і здобути перемогу добра над злом, світла над темрявою, правди над оманою. Тільки через Божу мораль суспільство може досягти свого розквіту.

Дорогі краяни!

У торжестві Великоднього вітання бажаємо всім миру, прихильної долі, родинного тепла, духовної благодаті та усіх гараздів.

Нехай Пасхальна урочистість додасть нам сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашого району та  рідної України.

Христос Воскрес!

                  З найкращими побажаннями
Голова районної державної адміністрації                     Голова районної ради
           Анатолій Бринчук                                                 Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт