П8
 
 
Шановні жителі Старовижівщини!

Щиросердечно вітаємо Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.

Ми вкладаємо в це особливе Торжество все багатство нашої культури і звичаїв. Воно має особливий духовний вимір та життєдайну снагу, поєднує людські серця переможною силою любові та добра. Ми дякуємо Господу за те, що дарував нам свій захист і підтримку.

Нині наша країна, як ніколи, потребує спільної та щирої молитви, божої благодаті. Адже ми живемо у доленосний час, коли народ з усією рішучістю заявив про прагнення до свободи і справедливості та утвердження в суспільстві істинних цінностей. Нам не варто впадати у відчай, а вірити, що Господь допоможе пережити ці випробування і здобути перемогу добра над злом, світла над темрявою, правди над оманою. Тільки через Божу мораль суспільство може досягти свого розквіту.

Дорогі краяни!

У торжестві Великоднього вітання бажаємо всім миру, прихильної долі, родинного тепла, духовної благодаті та усіх гараздів.

Нехай Пасхальна урочистість додасть нам сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашого району та  рідної України.

Христос Воскрес!

                  З найкращими побажаннями
Голова районної державної адміністрації                     Голова районної ради
           Анатолій Бринчук                                                 Юрій Кудацький