Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0919521 квітня 2017 року відбулось чергове засідання оперативного штабу з питань протидії загрозам національній безпеці в районі під головуванням керівника штабу, голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука за участю селищного, сільських голів, деяких керівників районних служб.
Анатолій Іванович наголосив сільським головам на активізації роз’яснювальної роботи серед населення щодо виконання військового обов’язку юнаками призовного віку та посиленні співпраці з районним військовим комісаріатом з метою проведення спільних заходів по виконанню завдань весняного призову.


З інформацією про проведення в районі заходів по організації призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року виступив військовий комісар Старовижівського районного військового комісаріату Віталій Гайда. Він зазначив, що протягом весняного призову з району мають бути призвані 24 призовники. Станом на 21 квітня ц.р. лави Збройних сил України поповнили 8 юнаків, в урочистих проводах яких взяли участь заступник голови районної державної адміністрації, голова призовної комісії Петро Філюк, військовий комісар Віталій Гайда, директор РЦСССДМ Петро Муравчук, батьки та рідні призовників. Акцентував увагу присутніх на тому, що військовослужбовці строкової служби не залучаються в зону проведення АТО і закликав сільських голів донести цю інформацію до сімей призовників.
За наслідками розгляду даного питання прийнято протокольне рішення оперативного штабу.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт