Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09237

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк  провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над фашизмом.

З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, члени оргкомітету обговорили  ряд заходів, які будуть проведені в районі. 

Окрему увагу учасники зібрання приділили проведенню урочистостей на Обеліску Слави у смт. Стара Вижівка, панахиди за загиблими, та покладання квітів, які відбудуться 9 травня 2017 року о 10.00 год в селищі, за участю ветеранів війни, представників влади, трудових колективів, військових частин, учасників АТО, молоді, громадськості.

  Тематичні заходи, з нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над фашизмом, відбудуться також в інших населених пунктах району.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт