Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

f85283d4e033c1702fce016e6add2efe XLУ сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Складна економічна ситуація в країні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють розвитку цього явища.

Зокрема, відповідно до звіту Державного департаменту США від 30 червня 2016 року Україну віднесено до контрольного списку Групи 2, до якого належать країни, уряди яких не повною мірою дотримуються мінімальних стандартів у сфері протидії торгівлі людьми TVPA (Trafficking Victims Protection Act), але докладають певних зусиль до того, щоб відповідати таким стандартам.

Сумна статистика свідчить, що станом на 13.04.2017 року Мінсоцполітики встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 310 громадянам. Разом із тим, у 2017 році статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 36 громадянам, серед яких жінки – 16 осіб, чоловіки – 19 осіб, діти – 1 особа. Відтак, питання ефективної державної політики з протидії торгівлі людьми перебуває на постійному контролі у Президента України, оскільки є однією із умов для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Слід також зазначити, що Волинь посідає 14 місце серед регіонів України за кількістю осіб, яким встановлено статус особи, що постраждали від торгівлі людьми свідчить, а саме 11 громадян отримали відповідний статус.

–  Не можна закривати очі на факт торгівлі людьми, адже щороку мільйони людей з різних куточків світу страждають від цього. Необхідно якомога швидше розробити міжнародний механізм відповідальності та допомоги постраждалим особам. З огляду на це, вкотре звертаюся до волинян з проханням бути надзвичайно обачними в ухваленні рішень з приводу працевлаштування за кордоном, – зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинними елементами з метою одержання прибутку. Це може означати примушення або втягування через обман до проституції, жебракування, або ручної праці тощо. За оцінкою ООН, кожного року в світі продають від 2 до 4 мільйонів людей. Кожного року в Євросоюз нелегально ввозять близько 200 000 людей, переважна більшість з яких ввозиться для сексуальної експлуатації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт