Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

cisafisha 143073393163У районі триває процес підготовки щодо проведення заходів до Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 4 травня, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук провів робочу нараду з цього приводу. У нараді взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району.

Отож 9-го травня керівники району та селища привітають ветеранів зі святом Перемоги під час урочистої зустрічі. Потім святкова колона у складі ветеранів, учасників АТО, волонтерів, представників влади, трудових колективів, громадськості на чолі з прапороносною групою пройде урочистою ходою від площі Миру до Обеліску Слави.

О 10.00 год. планується проведення мітингу-реквієму, в рамках якого відбудеться покладання квітів до пам’ятних місць, пов’язаних із подіями Другої світової війни та новітньої історії України.

Після завершення мітингу на площі Миру буде проведено конкурс малюнку на асфальті під назвою «Під мирним небом України», та на селищному стадіоні відбудуться спортивні змагання.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт