Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

травен9Дорогі ветерани війни, герої фронту і тилу! Шановні земляки!

8 і 9 травня наша країна відзначить дві важливі дати – День пам’яті та примирення і 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

В ці дні увесь світ висловлює слова безмежної вдячності та пошани ветеранам, які доклали титанічних зусиль для зупинення ворога і встановлення миру. Для нас незмінною залишається пам'ять про ті роки і про тих, хто здобув перемогу заради щасливого мирного життя майбутніх поколінь.

В умовах нової агресії проти українського народу пам'ять про славетні подвиги наших дідів і прадідів пробуджує з новою силою патріотичний дух нинішнього покоління, почуття нашої національної гідності, дає силу новим героям.

У ці дні всі ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, а також нинішніх захисників, що віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм і світла пам’ять!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, вдови! Шановні жителі Старовижівщини! У цей непростий для нашої держави час, хочемо від щирого серця привітати Вас із Днем Перемоги.

Бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава Україні! Героям слава!

           З повагою
Голова районної державної адміністрації                     Голова районної ради
                 Анатолій Бринчук                                                    Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт