Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC092505 травня в залі засідань районної ради відбулася шістнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Юрій Кудацький.

В роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради із 34 обраних. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, депутат обласної ради Михайло Імберовський, деякі сільські голови, керівники районних служб.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити, які адресували очільникам району та окремих структур. Депутатський запит Лариси Корець стосувався харчування хворих в ЦРЛ та видачу молока працівникам, які працюють в шкідливих умовах. Борис Кабарчук озвучив звернення до політичних сил, які є в Верховній Раді щодо продовження мораторію на продаж землі в Україні. Депутатські запити були підтримані одноголосно.

На розгляд сесії виносилися наступні питання:
Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12/7 «Про районний бюджет на 2017 рік»

Про утворення опорного навчального закладу

Про внесення змін до районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Старовижівському районі на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10. 02. 2017 року №13/24.

По всіх питаннях були прийняті позитивні рішення.

Про свою діяльність та депутатську позицію щодо ряду актуальних питань розповів депутат обласної ради Михайло Юрійович Імберовський. Він почув від районних депутатів про проблеми які є в районі, запропонував своє бачення для їх вирішення, а також запевнив в своїй підтримці та відстоюванні інтересів громади Старовижівщини.

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт