Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

632914 2Шановні волиняни! Щорічно в ці травневі дні ми відзначаємо День Європи, адже Україна ще з античних часів є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити наше прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Україна, яка знаходиться практично в центрі європейського континенту, за останні роки зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства, а прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Нині святкування Дня Європи в Україні набуло особливого значення: європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян, в тому числі й волиняни. Надто – прагнення жити у вільній та незалежній країні, омите кров’ю Героїв Небесної Сотні.

Відтак, не можемо змарнувати шансу, який дають нам країни Європейського Союзу, та щодня своєю сумлінною працею, чесністю та повагою один до одного наближаймось до Європи та творімо її у нашому домі!

Переконаний, що від Європи кожного з нас відділяє лише кілька кроків. Їх не можна назвати простими, але Україна і українці повинні їх зробити, аби довести усьому світу, що ми справжні європейці. Вірю, що запровадження європейських стандартів в усіх сферах життя українського суспільства забезпечить добробут і процвітання нашого народу.

Дорогі земляки! Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. Тому щиро бажаю всім миру, добробуту, здійснення всіх мрій та незламної віри в світле майбутнє України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт