Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1494510235 63918

 

      Сьогодні, 11 травня 2017 року, на центральній площі селища голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук взяв участь в урочистому піднятті Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. 

Вітаючи присутніх із прийнятим Європейським Союзом рішенням, Анатолій Іванович підкреслив, що це свідчення європейського вибору України.

– Українці повертаються до єдиного європейського цивілізаційного простору, до європейських принципів, яким притаманні загальнолюдські цінності, – зазначив Анатолій Бринчук. – Сьогодні Україна, захищаючи свій суверенітет та територіальну цілісність, захищає і європейську цивілізацію. Ми щиро дякуємо нашим європейським друзям за підтримку нашого народу у ці складні часи. Ми знаємо, що завдяки спільним зусиллям вистоїмо й переможемо!

     Також європейський прапор поруч із українським стягом замайорів на будівлі райдержадміністрації та на інших адмінбудівлях району.
prapor2
prapor1
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт