Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG764

 
 
    16 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою виявлення молодих сімей, які є прикладом для наслідування молоді району, самовизначення та самовдосконалення молодих сімей, збереження сімейних традицій та розвитку родинно-побутової культури провів районний огляд-конкурс «Молода сім’я 2016 року».

Вітали учасників заходу голова Старовижівської РДА Анатолій Бринчук та його заступник Петро Філюк, голова районної ради Юрій Кудацький. До їхніх побажань долучився і священик Свято-Преображенського храму в смт Стара Вижівка Олег Симонович, котрий подарував сім’ям невеликі іконки.

Переможцями конкурсу стали 20 кращих молодих сімей Старовижівського району, які своєю діяльністю позитивно впливають на громадське життя та сприяють національно-патріотичному вихованню дітей та молоді.

Усі вони отримали подарунки, а також були нагороджені грамотами. Святкового настрою додав концерт, під час якого виступали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» смт Стара Вижівка та Старовижівського професійного ліцею.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт