Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
IMG658
 
 
    Сонцесяйний, квітучий і зелений травень – найкрасивіша весняна пора. Саме цього місяця ми маємо такі особливі родинні свята, як День матері та Міжнародний день сім’ї. З нагоди їх відзначення районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 15 травня завітав у ЦРЛ і відвідав щасливих матусь та жінок, котрі ще тільки очікують появи маляти на світ, і вручив 10 подарункових наборів.
Новоспечених і майбутніх матерів від щирого серця вітав директор РЦСССДМ Петро Муравчук, котрий побажав їм здоров’я, життєвої мудрості, миру і достатку, наснаги і витримки, радості і злагоди та додав, що родина, як відомо, є міцною опорою, котра надійно підтримує людину та є щитом від усіляких негараздів, а мама – найрідніша та найдорожча людина, яка для кожної дитини є янголом-охоронцем.
До теплих привітань долучилися і головний лікар ЦРЛ Тетяна Свіржевська та завідувач пологового відділення Світлана Ющик, які зазначили, що важливо, аби поруч був коханий чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які проблеми, тоді кожний новий день даруватиме лише радість, впевненість та душевний спокій, а також радили прийти хоча би ще раз за сином чи донечкою.
Окрім того, з нагоди Дня матері працівники РЦСССДМ у дитячому відділенні ЦРЛ вручили подарунковий набір дітям із сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах і перебуває на обліку центру.
Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт