Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17359239 1821722564747344 8561874270834960033 o org

З квітня цього року запрацювали мобільні сервісні центри – новостворені пересувні одиниці у системі МВС, що надають адміністративні послуги, виїжджаючи у різні населені пункти.

Обслуговують громадян у них два адміністратори та фахівець експертної служби МВС, котрі курсують територією області на спеціальних, оснащених сучасним обладнанням автомобілях. Вони надають найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС, зокрема здійснюють реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, видачу міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Прибувають МСЦ на запити від органів місцевого самоврядування. До речі, у Стару Вижівку у квітні вже приїжджав такий центр. Серед громадян, котрі скористались послугами його спеціалістів, – начальник відділення поліції Микола Карпук.

– Я вирішив замінити посвідчення водія зі старішої на нову пластикову їх форму і сам мав можливість переконатися, наскільки професійно та якісно працює мобільний сервісний центр, – каже Микола Володимирович. – Якщо раніше для отримання відповідної послуги необхідно було їхати у Ковельський сервісний центр МВС, то тепер же фахівці, котрі надають її, самі прибувають до нас. Це дуже зручно та доступно для кожної людини.

У Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області повідомляють, що тим, хто хоче відновити втрачене посвідчення водія, необхідно при собі мати паспорт, копію ідентифікаційного коду, медичну довідку. Чимало громадян сьогодні прагнуть встановити на своєму авто газобалонне обладнання. Для перереєстрації транспортного засобу після такого переобладнання без заміни номерних агрегатів необхідно надати свій паспорт, ідентифікаційний код, авто із встановленим ГБО, акт приймання-передачі авто, свідоцтво про погодження конструкції, акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів), сертифікат відповідності конструкції (тільки для автобусів), наказ керівника підприємства про призначення відповідальної особи (для юридичних осіб).

– Хоча до роботи МСЦ поліція не має прямого відношення, проте коли від жителів району надходять побажання щодо приїзду спеціалістів центру, ми передаємо цю інформацію відповідним органам, щоб вони могли скоординувати свою роботу, – продовжує Микола Карпук. – Отож можу повідомити, що мобільний сервісний центр знову прибуде до нас 31 травня і працюватиме з 11 до 16 години. Усі зацікавлені у його послугах жителі району можуть цього дня завітати до відділення поліції, біля якого буде стояти автомобіль центру.

 

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт