Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

ter

 

 

Шановні жителі району!

       Щороку у третю неділю травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій – мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму ХХ століття. Цьогоріч – 80-ті роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937 -1938 років.
     У цей день ми згадуємо кожного, хто був необґрунтовано звинувачений у злочинах, був позбавлений рідної домівки і висланий на чужину, відправлений у виправно-трудові табори та тюрми, був знищений каральною системою.

Жертвою міг стати будь-хто, хто намагався протистояти владній системі. Під утиск попали і державна, інтелектуальна та творча еліти, і духовенство, і робітники та селяни. Метою таких дій був свідомий намір знищення вільного слова, вільної думки, віри у своє майбутнє.

Попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність. Але сьогодні ми знову чуємо відлуння минулого. Військова агресія, інформаційна атака та провокації, які здійснюються проти України – це виклик всьому цивілізованому світу. Це виклик загальнолюдській моралі…

Твердо переконані, що ці спроби приречені на неминучу поразку, тому що українці гідні пам’яті тих людей, які віддали свої життя, аби на нашій землі більше ніколи не панував диктаторський режим, більше ніколи не проливалася невинна кров. Пам’ятаючи історію, важливо усвідомити, що жодна неправда не залишається непокараною…

День пам’яті жертв політичних репресій – не лише данина пам’яті минулому, але пересторога майбутньому. Ми зобов’язані бути сильними та консолідованими і в жодному разі не повинні здаватися, падати духом, чи сумніватися бодай на мить. Ми – нація, яка заслуговує на  достойне життя серед європейських країн.

Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни.

Вічна пам’ять жертвам політичних репресій!

У зв’язку зі скорботною датою звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій району з проханням приспустити у цей недільний день на адмінспорудах Державний Прапор України.

Настоятелів усіх релігійних громад просимо провести у храмах району поминальні панахиди за жертвами політичних репресій.   

Дорогі краяни!

З метою вшанування пам’яті про репресованих співвітчизників просимо утриматись від проведення організаційно-масових заходів із концертно-розважальним супроводом.

                

                          З повагою

Голова районної державної адміністрації                      Голова районної ради

              Анатолій Бринчук                                                           Юрій Кудацький

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт