Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
       18 травня – у Міжнародний день музеїв у Старовижівському краєзнавчому музеї відбулося святкове засідання музейної ради. В ньому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, заступник голови районної ради Роман Цалай, начальник відділу культури РДА Світлана Назарук, краєзнавці та інші краяни, які цікавляться історією рідного краю, народні майстри, меценати.
Старовижівський районний народний краєзнавчий музей - це державна установа, яка збирає, зберігає, досліджує і популяризує матеріальну і нематеріальну спадщину нашого краю, у 2017 році музей святкує своє 25 річчя.
На сьогоднішній день у музеї діє кілька експозиційних кімнат, в яких можна познайомитись із історією Старовижівщини, її природою, діяльністю людей у різні часи. Проводяться виставки народних майстрів та умільців, як старовижівчан так і представників інших районів області. Завдяки майстер-класам від умільців можна навчитися традиційних та нових технік прикладного мистецтва. Реалізуються інші творчі проекти.
В ході засідання за участь в акції «Збережемо історію разом» була висловлена подяка за краєзнавчу роботу, сприяння у розвитку музейної справи в районі, збереження культурної спадщини та організацію цікавих проектів старовижічанам О. Чабан, М. Шаясюку, О.Забедюку, В. Стасюку, В. Недзельському та учасникам хору «Надвечір’я» В. Зінчуку, В. Мороз та іншим.
До Міжнародного дня музеїв відкрилася виставка екодизайну «Друге життя непотрібних речей». На виставці представлено речі зроблені із старих журналів і газет, кукурудзяних обгорток (талашу), старих предметів одягу (колгот, футболок, джинсів ). Дуже актуально сьогодні постає питання утилізації сміття до яких відносяться і старі речі, виставка показує як даремні непотрібні речі можуть знайти друге життя, якщо їм знайти нове оригінальне застосування та зберегти оточуюче середовище.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт