Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1463
 
 
Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки! 
 Помітною подією травня, яка зазвичай збирає навколо себе широкі кола громадськості - є свято Останнього дзвоника, котре знаменує завершення навчального року.  Адже кожен свого часу теж був учнем, поставав перед вибором майбутньої професії, та по-дитячому емоційно радів першим перемогам і переживав перші невдачі.
Цього дня усі – дорослі і діти – стають дещо іншими. Букети квітів, усміхнені обличчя і щирі напутні слова – все це незабутнє свято. Дітям воно повідомляє про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочемо побажати, щоб вони були незабутні та цікаві. 
Для випускників це - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Ми дуже хочемо, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали повноцінну сучасну освіту.
Дорогі випускники, у Вас попереду – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Хай Вам щастить!
Висловлюємо вдячність усім педагогам Старовижівщини. Силою Вашої думки і Вашої праці нині твориться майбутнє країни. І ми віримо, що наші діти нас не підведуть. 
Хочемо привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Мудрості Вам та терпіння. 
Від імені виконавчої та представницької влади району та себе особисто щиро вітаємо всіх зі святом Останнього шкільного дзвоника. Миру всім, щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів.
 
           З найкращими побажаннями 
Голова районної державної адміністрації                     Голова районної ради
                       Анатолій Бринчук                                                Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт